ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9399495
nr 939 9495
40-tal, höjd: 71
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 2 februari 2015
kl 19:29:10
100 kr
150 kr
400 kr
450 kr
600 kr
800 kr